нж

Майстер клас fashion-фотографа А. Гончаренко

Майстер клас fashion-фотографа А. Гончаренко

photo_rakursДва повних дні 26-27 лютого 2011 року
майстер клас fashion-фотографа Андрія Гончаренко
www.andriygoncharenko.com

Багато практики з використанням студійного світла!!!!!

Кількість місць обмежена
Вартість - 800 грн

Попередня реєстрація і запис за телефоном.
Адреса:
вул. І. Франка, 14 (у дворі)
тел. +38 067 312 46 79 begin_of_the_skype_highlighting              +38 067 312 46 79      end_of_the_skype_highlighting

нж

(no subject)

Фотостудія "Ракурс" - хороший фотограф знає, де йому стати  :-)


Головне аби не ставив як йому треба :-))))
Курс фотографії 1-е заняття

photo_rakurs
January 13th, 0:02
20 січня 2010 року о 19:00
за адресою
вул. І Франка, 14 ( в дворі)
+38 067 312 46 79 begin_of_the_skype_highligh                +38 067 312 46 79     нж

Фотосесія за пів ціни на SuperDeal.com.ua!!

Фотосесія за пів ціни на SuperDeal.com.ua!!

Завжди мріяли про справжню професійну фотосесію у студії? Роздивляючись альбоми друзів, по-доброму заздрите наявності в них оригінальних якісних знімків? Хотіли б мати такі й собі? Або знаходитесь у розпачі в пошуках подарунку для дорогої людини?Чудово! Тоді наша нова пропозиція саме для вас!

Купуючи за 139грн. цей купон, ви маєте право на безкоштовну професійну фотосесію тривалістю 1 година у студії SN (оригінальна ціна 300грн.), а також отримуєте знижку 30% на наступну фотосесію!

Якщо вам хочеться чогось новенького, або хочете реалізуватися в образі, про який давно мріяли, приходьте у студію SN! Потрібна професійна фотозйомка чи портфоліо - телефонуйте! Ви чудово і весело проведете час і порадуєте друзів гарними фотографіями.

Детальніше про студію SN за номером:+38 067 741 84 07

http://www.superdeal.com.ua/lviv/ru/do/deal/init/


http://takatika.livejournal.com/10053.html
нж

Екологічна упаковка, вибір зроблено

А твій дивіз вже:

100% Еко дружба ?


Багато компаній вже усвідомили, що, роблячи свою продукцію екологічною, вони таким чином покращують імідж свого бренду, і тому почали працювати над тим, щоб знизити обсяг відходів.

За останні 20 років відбулося значне скорочення обсягів використання пластику для пакування. Наприклад, упаковка 1,5-літрової пляшки з мінеральною водою була зменшена на 42%, а 125-грамова баночка йогурту - на 40%. Але це далеко не межа. Як показав звіт про дослідження ADEME, опублікований в 2009 році, з 530 кг продуктів, які за рік споживає людина, 73 кг, тобто близько 13% становить упаковка. Звичайно, гарна упаковка сприяє процвітанню бренду, однак компанії повинні продовжувати свої спроби зменшити кількість упаковки і знизити кількість відходів.


Найпростіший спосіб знизити кількість відходів від упаковки - використовувати правило п'яти О.

1. Осмислити. Проаналізувати поведінку та очікування споживачів (як вони думають, що їм потрібно і чого вони хочуть), щоб зрозуміти, що потрібно змінити в усьому циклі виробництва продуктів та їх упаковки. Це дослідження має стати орієнтиром для всіх інженерів, виробників і дизайнерів компанії.
2. Оцінити. Тверезо оцінити процес виробництва упаковки, логістику, рітейл і споживчий попит, використовуючи різні технічні та маркетингові інструменти, і тільки після цього робити бриф на дизайн.
3. Оптимізувати. Оптимізувати всі частини і шари упаковки, щоб вона відповідала виробничим, логістичним, рітейлінговим і споживчим очікуванням, але при цьому добре виконувала свої основні функції.
4. Обмежитись. Постаратися максимально зменшити обсяг використовуваного пакувального матеріалу, але так, щоб при цьому якість продукту не піддавалась ризику під час виробництва, транспортування, дистрибуції або в процесі використання.
5. Організувати переробку відходів. Простежити за всіма стадіями життєвого циклу упаковки продукту, щоб спростити процес входу використаного матеріалу в повторний цикл використання - і в першу чергу для споживача. Clear Lam замінив традиційний пластик на основі продуктів нафти, який використовувався для пакування Snyder's, на сировину, 90% якої має рослинне походження і яка придатна до переробки. Для виробництва матеріалів з цієї сировини потрібно набагато менше енергії, ніж для пластику з нафтопродуктів. Крім того, обсяг викидів парникових газів в цьому випадку скорочується на 52%.


Чотири кроки до успіху

наступні поради можуть бути корисні компаніям, які планують змінити свою упаковку в сторону нових екологічних рішень:

1. Використовуйте невикористовуване. Вибирайте ще не використані або забраковані іншими матеріали - це забезпечить вам конкурентну перевагу.
2. З'єднуйте і змішуйте. Сила злиття найчастіше виявляється головним елементом успіху. Поєднання потреб і очікувань - це ключ до досягнення екологічності.
3. Почніть з малого. Застосовуйте свої ідеї спочатку на більш низькому рівні, щоб мати можливість швидко отримати реакцію - це дуже корисно перед масштабним впровадженням вашої ідеї.
4. Будьте поза системою. Ви можете виділитися, змінивши правила всередині самого ринку.
Висновок

Відомий хімік Антуан Лавуазьє говорив: «Ніщо не втрачається, ніщо не створюється, все трансформується». Це хороший девіз для екологічної упаковки. Складно заново винайти функції і властивості, проте екологічні рішення здебільшого стають можливими за рахунок переоцінки та трансформації вже існуючих."

якщо думки Бертрана Шове допоможуть виробникам зробити свою продукцію більш екологічною то всім іншим хотілося б порадити вдуматись і зрозуміти, що, наприклад, саме споживачі своєю поведінкою і вибором мотивують виробників на якісні зміни.
Джерело: Екологічна упаковка: поради виробникам
нж

«Надягни секс, коли займаєшся презервативом»

Originally posted by jesfor at «Надягни секс, коли займаєшся презервативом»
Тупість соціальної реклами в Україні не має меж. Особливо коли вона торкається шлюбних та сексуальних стосунків. Черговий креатив,  що проплачений ліберальними фондами. Спочатку я подумав, що неправильно читаю речення. Але потім переконався у своєрідній конструкції гасла. Дякую [info]olena_shabunina за наведений матеріалЦе продовження безтолкової реклами проти СНІДу на кшталт секс=презеравивВзагалі, це показує наскільки дикунська та відстала наша країна. На Заході вже давно зрозуміли (при чому люди ,які не пов'язані з християнством) тупіковість пропаганди "гуми". Там діє стратегія АВС

Мировой опыт показывает эффективность так называемой АВС-стратегии, целью которой является формирование навыков ответственного поведения. Эта английская аббревиатура означает "abstinence" – сдержанность (сознательное начало половой жизни в более взрослом возрасте), "be faithful" – верность в отношениях, а также "use a condoms" – применение средств контрацепции. Согласно этой стратегии в социальных информационных кампаниях в первую очередь должны пропагандироваться «воздержание», потом «верность» и только после этого другие средства уменьшения риска, а не наоборот, как принято сегодня".

Погоджуюся з Оленою: Друзі, доки ми будемо мовчки терпіти те, що на наших вулицях наші діти будуть дивитись на цей АБСУРД?!

я, в свою чергу, погоджуюсь з тим, що комусь непагано доплачують аби ми не розмножувалися ;-)


нж

Cторінка яка сама потрапила мені під руку

Арт-терапия: метод «Мандала»
http://www3.bufellah.ru/


Подивившись пару відео з ютуб на цю тему, я зрозуміла, що Українська культура, це ще крутіше ніж буддійська, кожну паску всі дружно сідають і лікуються розписуючи писанки, причому це не в одній площині круга, а у всіх можливих площинах. О які ми круті! Як яйця! Так просто іде лікування із покоління в покоління!

мандали на ютуб 

  писанки тамже

маєте шось класне долучайте
нж

Клініка здоровья, ОН-лайн, пятниця 17:00, не пропустіть, Дерейчик!!!

Найкращі вітання! Он-лайн трансляція клініки здоров"я за участі Станіслава Дерейчика в п"ятницю 12 листопада 2010 року ,17:00 по Київськмо часу відбудеться за новою адресою: http://video.rutube.ru/online/3720419.flv Гарного перегляду

Це є трансляція в прямому ефірі, без повтору.
Інформація повязана зі здоровим способом життя, правильним харчуванням, натуральними амвеївськими вітамінами та про методи лікування і очистки організму від різних хворей :-)
На російській мові.

НА СТОРОНЕ ПРИЕМА (обновлено)

Чтобы использовать это необходимо:
1. Зарегистрироваться на www.rutube.ru, войти под своим логином и паролем. Логин должен быть таким, чтобы ОДНОЗНАЧНО по нему можно было идентифицировать того, кто там находиться - т. е. на стороне вещания должны понять, кто подключен к трансляции. Логин должен содержать в себе название города.
2. Зайти по адресу http://video.rutube.ru/online/3720419.flv нажать на кнопку воспроизведения для запуска трансляции.
3. В случае незапуска трансляции или ее остановки - нажмите кнопку "ПОВТОРИТЬ" слева вверху. При необходимости - повторить!
4. Настроиться на принятие звука и видео. При организации вещания более чем на 10 человек - использовать большой экран телевизора либо проектор, а также аудио-колонки.
5. Чтобы увеличить экран (раскрыть изображение на весь экран) - поместите курсом мыши на изображение - сверху справа появиться ссылка "РАЗВЕРНУТЬ". Внимание! Для перехода обратно в режим уменьшенного экрана - нажмите кнопку Esc на клавиатуре, Нажатие на экран изображение останавливает трансляцию, и затем ее снова придеться запускать.

Особенности такого рода связи:
1. Вы видите и слышите спикера, она Вас не видит и не слышит. Вещание одностороннее.
2. Трансляция идет в прямом эфире и никуда не записывается.
3. Можете общаться с ним посредством чата тут же на rutube. Но не всегда спикер видет чат, т. к. он занят выступлением...
4. Возможна задержка видеосигнала на 2-5 секунд.
5. Необходимо использовать канал доступа к Интернет не менее 512 кБ/с (на прием). Доступ с мобильных телефонов и обычных модемов в большинстве случаев не может обеспечить хорошую связь.
c6. Перед началом трансляции остановите на приемном компьютере все закачки, и закройте все посторонние Интернет-страницы. Остановите Skype и ICQ и прочие агенты и программы связи.